Zagraj w najlepsze gry pl, po polsku. Gry online lepsze niż jeja, wyspa gier czy gry.pl. Wejdź i przekonaj się sam!

Mo┼╝esz jeszcze dzis zagra─ç 98 razy.

 • Gry monster high

  Każde dziecko śledzi najnowsze trendy w świecie gier, ostatnio w modzie jest świetna gra o nazwie Gry monster high, to upiorna gra i ubieranka. Wybieramy interesującą nas postać z gry Gry monster high i przeobrażamy ją w elegancką kobietę. Do dyspozycji mamy całe mnóstwo strojów, garderoba jest bardzo dobrze wyposażona co sprawia, że mamy ogromne możliwości. Dostępne są zarówno stroje wieczorowe jak i nowoczesne ubrania. Buty i buciki w każdym kolorze, dziesiątki stylów i możliwości.

 • Monster haj?

  Również włosy możemy modelować i kolorować, jeśli chcesz, aby Twoja modelka miała pasemka to nie ma problemu, wybierasz ich kolor i nakładasz. To jak zostanie ubrana postać zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni gracza, a możliwości jest nieograniczenie dużo. Trzeba dodać, że do dyspozycji gracza są również różnego rodzaju pudry, które idealnie zabarwią skórę naszej modelki, co sprawi, że będzie wyróżniać się na tle innych. To gra niesłychanie wciągająca, dzięki niej możesz odkryć swoją pasję, którą będziesz dalej rozwijać.

 • Umizumi

  Ten rodzaj gier jest przeznaczony dla tych najmłodszych, jego zadaniem jest edukować maluchów poprzez zabawę. Jedne uczą rozróżniać kwadraty, koła, składać w całość, inne zaś edukują w inny sposób, starają się pokazać, że dbanie o środowisko może być nie tylko pożyteczne ale i sprawiać wielką przyjemność. Twórcy gry dobrze rozumieją wielką wartość nauczania, dlatego w każdej grze znajdują się elementy, które dziecko musi odszukać, najczęściej się one przemieszczają, zwiększając poziom trudności. W ten sposób gracz, poprzez intensywne myślenie trenuje umysł, aby szybko reagował i reagował prawidłowo.

 • Umizoomi

  Gra zyskała bardzo wiele pozytywnych opinii tysięcy rodziców z całego świata, co sprawia, że jej popularność stale rośnie. Gry edukacyjne są niezwykle ważne w trenowaniu umysłu małego dziecka, pozwala to na szybsze wdrożenie go w świat dorosłych, w świat potrzeb i obowiązków. Dzięki temu taki młody człowiek szybciej staje się samodzielny, łatwiej mu jest wstąpić w życie dorosłe. To jedynie niewinna gra, a potrafi tak wiele pomóc.


Gry które mogą cie zainteresować

 • Pic Tart Pokemon
 • Heaven and Hell
 • Szczury laboratoryjne
 • Alchemy Full
 • Mass Mayhem 2
 • Clickplay 3
 • Santa Can Fly
 • Windows Unprofessional
 • Windows Vista Errors

Dlaczego warto grac na naszej stronie

Praktycznie każdy młody człowiek, a również i ci starsi uwielbiają grać w gry online, jest to niesłychanie odprężające zajęcie na długie jesienne wieczory. Wyspa gier to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, setki gier zręcznościowych, bilard, puzzle i cała gama innych rodzajów gier. Należy zauważyć, że gry edukacyjne są dla każdego, niezależnie od wieku czy płci, są to gry które rozwijają nasz umysł, co przekłada się w prawdziwym życiu niejednokrotnie na sukces zawodowy. Gry online zjednały sobie całą rzeszę graczy z całego świata, już coraz mniej osób gra na własnym komputerze ze sobą czy "komputerem', nadszedł przecież czas nowoczesnych technologii i prawdziwych wyzwań. Te zaś możemy uzyskać jedynie grając z odpowiednim przeciwnikiem, który może być zaawansowanym graczem. Nikogo już nie uszczęśliwia gra z maszyną, ona ma wyznaczone zachowania, a gracze online grają z prawdziwymi ludźmi, którzy mogą popełniać błędy, tym samym dają nam szansę na ich pokonanie. To sprawia, że internetowa Wyspa gier jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy.

Każde dziecko śledzi najnowsze trendy w świecie gier, ostatnio w modzie jest świetna gra o nazwie Gry monster high, to upiorna gra i ubieranka. Wybieramy interesującą nas postać z gry Gry monster high i przeobrażamy ją w elegancką kobietę. Do dyspozycji mamy całe mnóstwo strojów, garderoba jest bardzo dobrze wyposażona co sprawia, że mamy ogromne możliwości. Dostępne są zarówno stroje wieczorowe jak i nowoczesne ubrania. Buty i buciki w każdym kolorze, dziesiątki stylów i możliwości. Również włosy możemy modelować i kolorować, jeśli chcesz, aby Twoja modelka miała pasemka to nie ma problemu, wybierasz ich kolor i nakładasz. To jak zostanie ubrana postać zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni gracza, a możliwości jest nieograniczenie dużo. Trzeba dodać, że do dyspozycji gracza są również różnego rodzaju pudry, które idealnie zabarwią skórę naszej modelki, co sprawi, że będzie wyróżniać się na tle innych. To gra niesłychanie wciągająca, dzięki niej możesz odkryć swoją pasję, którą będziesz dalej rozwijać.